24 föremål
Louis Vuitton, clutch, "Opera Egee".
6d
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Louis Vuitton, kabinväska, "Pegase 55".
3d 22 tim
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Louis Vuitton, messenger bag.
3d 23 tim
Louis Vuitton, messenger bag.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Cabas Piano".
6d
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Louis Vuitton, väska, "Noé".
7d
Louis Vuitton, väska, "Noé".
500 EUR
Utropspris
600 EUR
Louis Vuitton, väska, "Reporter" PM.
7d
100 EUR
Utropspris
500 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

420. Edna Martin, matta, "Flickorna i fönstret", rölakan, ca 295 x 202 cm, signerad SH.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
Fair warning
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
Aktuellt bud:
48 000 SEK