93 föremål
Takampel, alabaster, 1920-tal.
23 tim 8m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, 1900-talets andra hälft.
2d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
1 tim 20m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
2d 1 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK