Kan inte nå servern
 
51 föremål
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
7d 15 tim
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
7d 12 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
1d 10 tim
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Praktskål på fot, omkring år 1900.
2d 5 tim
Praktskål på fot, omkring år 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.