18 föremål
Bordspendyl, 1800-talets slut.
2d 8 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
5d 11 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
1d 7 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
2d 11 tim
1 625 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
3d 11 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Zenith, armbandsur, 35 mm.
4d 10 tim
Zenith, armbandsur, 35 mm.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
3d 10 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Exakt, fickur, 49 mm.
1d 11 tim
Exakt, fickur, 49 mm.
8 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fickur, 47 mm.
1d 11 tim
Fickur, 47 mm.
8 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
4d 9 tim
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK