110 föremål
Dunhill, portfölj.
1d 12 tim
Dunhill, portfölj.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
5d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Collier, silver, folkdräktsmycke.
10 tim 8m
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
1d 9 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
1d 14 tim
1 725 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, brosch, 1960.
2d 10 tim
Christian Dior, brosch, 1960.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Diadem silver och paste.
1d 11 tim
Diadem silver och paste.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
4d 13 tim
Gucci, väska.
350 EUR
Utropspris
600 EUR
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
2d 10 tim
5 201 SEK
Utropspris
2 500 SEK