145 föremål
Einar Forseth, Vinterbild.
4d 2 tim
Einar Forseth, Vinterbild.
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
5d 4 tim
Annika Masolle, Utan titel.
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Zerihun Yetmgeta, "Yellow rhythm".
1d 6 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bengt Landin, "Tåget".
3d 3 tim
Bengt Landin, "Tåget".
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan Håfström, "Mr. Walker på Færøerne".
3d 6 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Karl Johan Lilliesköld, Cermoni.
4d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
1d 3 tim
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jules Schyl, litografier, 3 st.
6d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erkki Luhtala, Abstrakt.
6d
Erkki Luhtala, Abstrakt.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Päivi Lempinen, Tält.
6d
Päivi Lempinen, Tält.
Inga bud
Utropspris
200 EUR