Kan inte nå servern
 
19 föremål
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
6d 14 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
6d 14 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
1d 16 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
3d 17 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
2d 16 tim
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.