211
143989

Hubert de la Rochefoucault

(Frankrike, 1855-1936)
Utropspris
40 000 - 45 000 SEK
3 550 - 3 990 EUR
3 700 - 4 170 USD
Klubbat pris
40 000 SEK
Hubert de la Rochefoucault
(Frankrike, 1855-1936)

Historiserande kvinnogestalt i trädgård

Signerad C:e H. de la Rochefoucault och otydligt daterad 1896(?). Duk 140 x 60 cm.