A Stig Lindberg faience dish, Gustavsberg studio 1947.
Signed Stig L with the ´studio hand´and dated 47. 35 x 28 cm.
Kantnagg, krackelyr. Spricka.
Täydennyslista
Brättspricka; rim crack
Alkuperä - Provenienssi
Sven Jonson collection
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui