Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor
"The Interpretation of Dreams (Black Santa)", 2001
Signerad Andres Serrano och numrerad 3/7 a tergo. Cibachrom, silikon, plexi 101,6 x 82,6 cm. Inkl originalram 115 x 95,6 cm.
Paula Cooper Gallery, New York.
Galleri Charlotte Lund, Stockholm.
Separatutställngar på
Photology, Milano
Galleri Charlotte Lund, Stockholm
Grupputställning
"Photographier-to Photograph", Collection Lambert, Musée d'art Contemporain, Avignon.
Andres Serrano, "America and other works", 2004, Taschen förlag. Avbildad.