591
258352

TORSO. Efter antiken. Aphrodite Anadyomene. Troligen 1800/1900-tal.

Utropspris
30 000 - 50 000 SEK
2 630 - 4 370 EUR
2 770 - 4 610 USD
Klubbat pris
100 000 SEK

Marmor. Höjd 53 cm. Piedestal av svart marmor medföljer, höjd 81 cm.

Piedestal med skador.