644
270494

VINGLAS, fyra stycken. Norge, Nöstetangen, 1700-tal.

Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 740 - 2 620 EUR
1 830 - 2 740 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Tulpanformad kuppa, ben med spiral. Snarlika. Höjd 15-15,5 cm.

Ett fotringsnagg.