KLASSISKA F180

23 föremål
BYRÅ, gustaviansk 1700-talets slut, Stockholmsarbete.
Klubbat pris
6 900 EUR
Utropspris
4 000 EUR
BYRÅ, rokoko, Stockholm, Gustaf Foltjern 1771-1804.
Klubbat pris
6 000 EUR
Utropspris
7 000 EUR
RYSK KEJSERLIG STOL. VINTER PALATSET.
Klubbat pris
5 000 EUR
Utropspris
7 000 EUR
BALJFÅTÖLJER, 4 ST, sengustavianska, Sverige ca 1800.
Klubbat pris
4 233 EUR
Utropspris
2 500 EUR
SPEGEL, Frankrike 1700-tal.
SPEGEL, Frankrike 1700-tal.
Klubbat pris
2 800 EUR
Utropspris
800 EUR
BALJFÅTÖLJ, gustaviansk 1700-tal, signerad Eric Öhrmark.
Klubbat pris
2 000 EUR
Utropspris
2 000 EUR
BYRÅ, gustaviansk 1700-talets slut.
Klubbat pris
1 850 EUR
Utropspris
1 000 EUR
STOLAR 4 ST, Senbarock 1700-tal.
Klubbat pris
1 650 EUR
Utropspris
1 000 EUR
SKÅP, barock, Holland 1700-tal.
Klubbat pris
1 600 EUR
Utropspris
2 000 EUR
SPEGEL, rokoko 1700-tal.
SPEGEL, rokoko 1700-tal.
Klubbat pris
1 550 EUR
Utropspris
1 800 EUR
SPEGEL, empire, Stockholm, etikettsignerad Jon Frisk.
Klubbat pris
1 500 EUR
Utropspris
2 000 EUR
SPEGELLAMPETT, rokoko 1700-tal.
Klubbat pris
1 300 EUR
Utropspris
1 500 EUR
SPEGEL, rokoko 1700-tal.
SPEGEL, rokoko 1700-tal.
Klubbat pris
1 210 EUR
Utropspris
1 000 EUR
STOLAR 4 ST, sengustavianska, tidigt 1800-tal.
Klubbat pris
1 150 EUR
Utropspris
500 EUR
SPEGEL, Frankrike 1700-tal.
SPEGEL, Frankrike 1700-tal.
Klubbat pris
970 EUR
Utropspris
600 EUR
STOLAR 6 ST, empire, Finland.
STOLAR 6 ST, empire, Finland.
Klubbat pris
962 EUR
Utropspris
600 EUR
STOLAR ETT PAR, rokoko 1700-tal.
Utropspris
1 200 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

467. Stort sterling silver fiskfat, W.A. Bolin, Stockholm 1939.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
70 000

ditt bud
Fair warning
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
Aktuellt bud:
70 000 SEK