259
1105337

TAKLAMPA, Itsu, 1900-talets mitt.

Utropspris
800 - 1 000 EUR
8 810 - 11 000 SEK
851 - 1 060 USD
Klubbat pris
600 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Mässing med genombruten dekor, invändigt vit målad. Hissmekanism. Skärmens diameter 40 cm.

Sedvanligt bruksslitage. Ej funktionstestad.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1042. Hårnål, guld med inlagda turkoser. Song/Mingdynastin.
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
46 000

ditt bud
Fair warning
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
Aktuellt bud:
46 000 SEK