575
276278

YVES SAINT LAURENT, klänning

Utropspris
1 000 - 1 200 SEK
88 - 105 EUR
93 - 112 USD
Klubbat pris
2 600 SEK
YVES SAINT LAURENT, klänning

Svart siden med röda prickar. V-ringad med knyt i halsen, långa ärmar med manschetter. Kjolen i omlottmodell. Etikettmärkt "SAINT LAURENT rive gauche MADE IN FRANCE PARIS". Enligt etikett storlek 38. Rygglängd mitt bak 107, bystvidd 90, midjevidd 62, ärmlängd 53 cm.

Obetydligt slitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

226. Axel Einar Hjorth, skåp, ”Lovö”, Nordiska Kompaniet 1930-tal.
Utropspris
200 000 - 300 000 SEK
Budhistorik
185 000

ditt bud
Aktuellt bud:
185 000 SEK