576
287108

YVES SAINT LAURENT, halsband

Utropspris
800 - 1 000 SEK
70 - 88 EUR
75 - 93 USD
Klubbat pris
500 SEK
YVES SAINT LAURENT, halsband

Svart tvinnat band. Orientalisk-inspirerat hänge i rött och guld med svart tofs. Märkt "YSL". Band 62 cm, hänge 19 cm.

Smärre slitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

394. Märta Måås-Fjetterström, matta, "Rutig vit halvflossa", reliefflossa, ca 196 x 132,5 cm, signerad AB MMF.
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
15 000

ditt bud
Aktuellt bud:
15 000 SEK