871
337722

HERMÈS, scarf, "Jumping".

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
105 - 131 EUR
109 - 137 USD
Klubbat pris
2 100 SEK
HERMÈS, scarf, "Jumping".

Siden, märkt "HERMÈS-PARIS". Signerad "Ledoux", designad av Philippe Ledoux 1971. Motiv av hästhoppning samt träns på cremévit botten, blå bård. 86 x 89 cm.

Smärre slitage och enstaka fläckar.