Siden, märkt "HERMÈS-PARIS". Signerad "H. d'ORIGNY", designad av Henri d'Origny. Motiv av bl a tränsbett till häst på röd och blå botten, blå bård. 88 x 86 cm.
Obetydligt slitage.
×
Logga in
Kunde inte logga in