430 föremål
Bordslampa, 1900-talets andra hälft.
3d 22 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Designers Guild.
18 tim 16m
Soffa, Designers Guild.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Lammhults Möbler AB, 1960/70-tal.
4d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
4d 21 tim
Bordslampa, 1930-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Georg Jensen, äppelknivar, 3 st, silver.
5d 18 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Bonham", samtida.
2d 23 tim
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, jugend, 1900-talets början.
23 tim 21m
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
1d 20 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Englesson.
2d 22 tim
Soffbord, Englesson.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK