694 föremål
Taklampa, 1900-talets andra hälft.
4d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampor, ett par, EWÅ, Värnamo.
6d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, 1900-talets mitt.
8 tim 3m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Elis Bergh, bordslampa, Kosta.
6d 6 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lisa Larson, figurin, "Charlotta", Gustavsberg.
6d 5 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, matbord, "Herrgården".
4d 10 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
4d 5 tim
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1960-tal.
3d 6 tim
Matbord, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tom Dixon, taklampa, "Beat Stout".
3d 4 tim
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Per Söderberg, bord, NEB, No Early Birds.
4d 3 tim
1 100 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Carl-Harry Stålhane, bordslampa, Rörstrand.
4d 7 tim
1 021 SEK
Utropspris
3 000 SEK