694 föremål
Carl Malmsten, fåtölj, "Lillpaddan".
5d 10 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Murano, Italien.
7 tim 30m
Taklampa, Murano, Italien.
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, båt, glas, Kosta Boda.
3d 8 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj. 1950-tal.
7d 10 tim
Fåtölj. 1950-tal.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Bertil Vallien, skulptur "Brain".
6d 11 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Designers Guild.
2d 6 tim
Soffa, Designers Guild.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Piedestal, samtida tillverkning.
4d 6 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Rey Urban, hänge, silver.
1d 2 tim
Rey Urban, hänge, silver.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, funkis, 1920/30-tal.
9 tim 8m
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, "Uffe" Ikea formgiven 1979.
4d 10 tim
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets mitt.
3d 10 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Sven Larsson tillskriven bänk 1970-tal.
3d 11 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Bonham", samtida.
4d 11 tim
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordslampa, 1900-talets andra hälft.
5d 10 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
2d 9 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Glas & Trä, Hovmantorp, 1960/70-tal.
3d 7 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, jugend, 1900-talets början.
2d 11 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK