1775 föremål
Postfack, omkring 1900.
8 tim 4m
Postfack, omkring 1900.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
8 tim 6m
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Curt Peters, "Gröna Lunds Tivoli".
8 tim 8m
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jonas Heiska, Fiskestund.
8 tim 20m
Jonas Heiska, Fiskestund.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska, "Swing Tote".
8 tim 24m
Gucci, väska, "Swing Tote".
400 EUR
Utropspris
500 EUR
Bulgari, armbandsur, 26 mm.
8 tim 32m
Bulgari, armbandsur, 26 mm.
300 EUR
Utropspris
550 EUR
Outi Heiskanen, "Mietiskelijät".
8 tim 34m
170 EUR
Utropspris
300 EUR
Dimitri Omersa & Co, fotpall, 1900-talets mitt.
8 tim 52m
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Affärsskylt 1900-talets mitt.
8 tim 54m
Affärsskylt 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunilla Mann, "En varm julidag i Knäbäckshusen".
8 tim 56m
3 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Carl Trägårdh, Ko på äng.
8 tim 58m
Carl Trägårdh, Ko på äng.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
9 tim 20m
Slagbord, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Akke Hugh Malmeström, Byggnader.
9 tim 52m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 2000-tal.
9 tim 54m
Taklampa 2000-tal.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Einar Jolin, stilleben.
9 tim 56m
Einar Jolin, stilleben.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord/sidobord sent 1900-tal/2000-tal.
9 tim 58m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta rölakan ca 235x170 cm.
10 tim
Matta rölakan ca 235x170 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gerhard Nordström, landskap.
10 tim 6m
Gerhard Nordström, landskap.
13 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Trädgårdsbord "Café" Hope 2000-tal.
10 tim 8m
2 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
10 tim 16m
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bally ryggsäck limiterad upplaga 2017.
10 tim 18m
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
10 tim 28m
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsbord "Oly" Hope 2000-tal.
10 tim 32m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
10 tim 36m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampor ett par sent 1900-tal/2000-tal.
10 tim 44m
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
10 tim 50m
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
2 601 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord sent 1900-tal/2000-tal.
11 tim 2m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj omkring 1900.
11 tim 4m
Fåtölj omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Karin Wikström, Utan titel.
11 tim 6m
Karin Wikström, Utan titel.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Clubfåtölj 1900-talets första hälft.
11 tim 8m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
1d 5 tim
Bordslampa, 1930-tal.
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
1d 6 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK