1964 föremål
Värja, svensk, för ämbetsman, 1800-tal.
2m 25s
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, sent 1800-tal.
10m 25s
Bord, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, tidigt 1900-tal.
14m 25s
Skrivbord, tidigt 1900-tal.
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, modell "903", Juul.
16m 25s
6 970 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bord, omkring 1900.
18m 25s
Bord, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd, "Non violence".
20m 25s
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Erté, "Alcazar de Paris".
22m 25s
Erté, "Alcazar de Paris".
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klaffbord, omkring 1900.
24m 25s
Klaffbord, omkring 1900.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Postfack, omkring 1900.
28m 25s
Postfack, omkring 1900.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
30m 25s
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Curt Peters, "Gröna Lunds Tivoli".
32m 25s
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, armbandsur, 26 mm.
34m 25s
Gucci, armbandsur, 26 mm.
50 EUR
Utropspris
400 EUR
Jonas Heiska, Fiskestund.
44m 25s
Jonas Heiska, Fiskestund.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska, "Swing Tote".
48m 24s
Gucci, väska, "Swing Tote".
590 EUR
Utropspris
500 EUR
Louis Vuitton, väska, "Keepall 50".
50m 24s
630 EUR
Utropspris
600 EUR
Bulgari, armbandsur, 26 mm.
56m 24s
Bulgari, armbandsur, 26 mm.
300 EUR
Utropspris
550 EUR
Outi Heiskanen, "Mietiskelijät".
58m 24s
170 EUR
Utropspris
300 EUR
Dimitri Omersa & Co, fotpall, 1900-talets mitt.
1 tim 16m
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Affärsskylt 1900-talets mitt.
1 tim 18m
Affärsskylt 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunilla Mann, "En varm julidag i Knäbäckshusen".
1 tim 20m
3 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Carl Trägårdh, Ko på äng.
1 tim 22m
Carl Trägårdh, Ko på äng.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
1 tim 44m
Slagbord, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Akke Hugh Malmeström, Byggnader.
2 tim 16m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 2000-tal.
2 tim 18m
Taklampa 2000-tal.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Einar Jolin, stilleben.
2 tim 20m
Einar Jolin, stilleben.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord/sidobord sent 1900-tal/2000-tal.
2 tim 22m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gerhard Nordström, landskap.
2 tim 30m
Gerhard Nordström, landskap.
13 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Trädgårdsbord "Café" Hope 2000-tal.
2 tim 32m
2 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Eric H Olson, "4 serigrafier".
2 tim 36m
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
2 tim 40m
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bally ryggsäck limiterad upplaga 2017.
2 tim 42m
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Trädgårdskarmstol "Park" Hope 2000-tal.
2 tim 44m
1 104 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
2 tim 52m
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsbord "Oly" Hope 2000-tal.
2 tim 56m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
3 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampor ett par sent 1900-tal/2000-tal.
3 tim 8m
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1960-/70-tal.
3 tim 12m
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
3 tim 14m
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
2 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK