462 föremål
Carl Malmsten, sidobord.
2d 20 tim
Carl Malmsten, sidobord.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sybord, Louis XV-stil, tidigt 1900-tal.
2d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Per Söderberg, bord, NEB, No Early Birds.
2d 21 tim
9 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Spegel, nyrenässans, sent 1800-tal.
2d 21 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Konsolbord, rokokostil, 1800-talets slut.
2d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piedestal, samtida tillverkning.
2d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bergère, Louis XV-stil, 1900-talets början.
2d 21 tim
5 001 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
2d 22 tim
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Bonham", samtida.
2d 22 tim
3 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, 1800-tal.
2d 22 tim
Bord, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, allmoge, daterad 1857.
2d 22 tim
Soffa, allmoge, daterad 1857.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnskåp, 1800-tal.
2d 22 tim
Hörnskåp, 1800-tal.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-talets första hälft.
2d 22 tim
850 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Thomas Bentzen, soffbord, "Around XL", Muuto.
2d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Fiona", samtida.
2d 22 tim
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord 1950/60-tal.
2d 23 tim
Soffbord 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Vikskärm Japan 1900-talets mitt/andra hälft.
2d 23 tim
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Satsbord 3 dlr sent 1900-tal.
2d 23 tim
Satsbord 3 dlr sent 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
2d 23 tim
6 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
2d 23 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord Linden möbler sent 1900-tal.
2d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj  "Oppo" Blå Station 2000-tal.
3d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil,  1900-talets början.
3d 20 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Dux, 1900-talets slut.
3d 20 tim
Soffa, Dux, 1900-talets slut.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Väggspeglar, ett par, Eichholtz. samtida.
3d 20 tim
700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, 1800-tal.
3d 21 tim
Spegel, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK