1195
75347

A Tyra Lundgren stoneware relief.

Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
872 - 1 050 EUR
912 - 1 100 USD
Vasarahinta
8 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Chamotterat stengods, fyrdelad, fågelögon och fåglar modellerade i hög relief, delvis glaserad, monterad på träplatta. Stämpelsignerad TYRA LUNDGREN. 68 x 53 cm.

Obetydliga kantnagg.