1196
74941

A Hertha Hillfon stoneware wall sculpture, Stockholm 1966.

Lähtöhinta
5 000 - 6 000 SEK
436 - 523 EUR
456 - 547 USD
Vasarahinta
3 800 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Stengods, rund med modellerade rundlar, delvis transparent glasyr. Signerad HERTHA HILLFON 1966. Diameter 29 cm.

Obetydliga nagg.