Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
1196
74941

A Hertha Hillfon stoneware wall sculpture, Stockholm 1966.

Lähtöhinta
5 000 - 6 000 SEK
474 - 569 EUR
543 - 651 USD
Vasarahinta
3 800 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Stengods, rund med modellerade rundlar, delvis transparent glasyr. Signerad HERTHA HILLFON 1966. Diameter 29 cm.

Obetydliga nagg.