158
84171

Erik Chambert

(Ruotsi, 1902-1988)
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Vasarahinta
5 800 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Erik Chambert
(Ruotsi, 1902-1988)

"Belle Ile"

Signerad Chambert och numrerad 4/5 (en serie om fem handgjorda verk, d v s varje enskilt ex monterat var för sig av konstnären) Plexiglaslåda med relief i papper 31,5 x 31,5 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Galerie Bleue, 1983.
Thomas Millroth.