Signerad B-B och daterad 91. Numrerad 3/6. Koppar på epoxilaminat 29,5x42 cm.
Muut tiedot
Sviten "V" 1-10 ställdes ut på utställningen "Erzig" på Moderna Museet 1992, som då köpte in en serie. De är alla gjorda i en upplaga på 6 ex vardera.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui