455
68965

Max Mikael Book

(Ruotsi, Syntymävuosi 1953)
Lähtöhinta
50 000 - 60 000 SEK
4 410 - 5 300 EUR
4 600 - 5 530 USD
Vasarahinta
66 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Max Mikael Book
(Ruotsi, Syntymävuosi 1953)

"Westnorthwestern"

Signerad Max Book och daterad 2002 a tergo. Blandteknik på duk 89 x 118,5 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Galleri Göran Engström, Stockholm.

Näyttelyt

Galleri Göran Engström, Malstroem de Luxe, 6 april-12 maj 2002.

Muut tiedot

Text a tergo: "ur serie Malstroem de Luxe".