Online-teemahuutokaupat
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Huutokauppa:
Classical Antiques F757
Huutokauppa:
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
455
68965

Max Mikael Book

(Ruotsi, Syntymävuosi 1953)
Lähtöhinta
50 000 - 60 000 SEK
4 870 - 5 850 EUR
5 660 - 6 800 USD
Vasarahinta
66 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Max Mikael Book
(Ruotsi, Syntymävuosi 1953)

"Westnorthwestern"

Signerad Max Book och daterad 2002 a tergo. Blandteknik på duk 89 x 118,5 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Galleri Göran Engström, Stockholm.

Näyttelyt

Galleri Göran Engström, Malstroem de Luxe, 6 april-12 maj 2002.

Muut tiedot

Text a tergo: "ur serie Malstroem de Luxe".