456
69393

Nathalia Edenmont

(Ruotsi, Syntymävuosi 1970)
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Nathalia Edenmont
(Ruotsi, Syntymävuosi 1970)

"Pink family"

signerad NEdenmont och daterad 2004 a tergo. Numrerad 1/5. C-print 90 x 90 cm.