519
84179

Roger Risberg

(Ruotsi, 1956-2011)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Vasarahinta
7 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Roger Risberg
(Ruotsi, 1956-2011)

Utan titel

Signerad RR och daterad -83. Duk 54,5 x 50,5 cm.