A set of six Pepe Cortés barstools "Jamaica" by Amat.
Benställning av förkromat stål, svängbara sitsar av gjuten aluminium. Märkta i metallen, under sitsen.
Smärre slitage och repor (6).
Muut tiedot
Modellen formgiven 1993.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui