Online-teemahuutokaupat
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine F766
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
80
80549

Agnes Cleve

(Ruotsi, 1876-1951)
Lähtöhinta
50 000 - 60 000 SEK
4 850 - 5 810 EUR
5 540 - 6 650 USD
Vasarahinta
44 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Agnes Cleve
(Ruotsi, 1876-1951)

"I skärgården"

Signerad Agnes Cleve och daterad 1935. Olja på papper på pannå 70 x 50 cm.

Täydennyslista

Det är olja på papper på pannå.