98
68951

Erik Olson

(Ruotsi, 1901-1986)
Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK
2 370 - 2 850 EUR
2 710 - 3 260 USD
Vasarahinta
31 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Erik Olson
(Ruotsi, 1901-1986)

"Så går en dag"

Signerad Erik Olson och daterad 1945. Duk 79 x 67,5 cm.