179
76227

Peder Mork Mönsted

(Tanska, 1859-1941)
Lähtöhinta
60 000 - 80 000 SEK
5 730 - 7 640 EUR
6 510 - 8 680 USD
Vasarahinta
100 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Peder Mork Mönsted
(Tanska, 1859-1941)

"Pige der strikker i döråbning"

Signerad P Mönsted och daterad 1909. Duk 35 x 49 cm.