180
77143

Peder Mork Mönsted

(Tanska, 1859-1941)
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK
3 510 - 4 380 EUR
3 650 - 4 560 USD
Vasarahinta
72 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Peder Mork Mönsted
(Tanska, 1859-1941)

Skogslandskap

Signerad P Mönsted och daterad 1908. Duk uppklistrad på pannå 49 x 73 cm.