181
74067

Peder Mork Mönsted

(Tanska, 1859-1941)
Lähtöhinta
50 000 - 70 000 SEK
4 410 - 6 180 EUR
4 600 - 6 450 USD
Vasarahinta
85 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Peder Mork Mönsted
(Tanska, 1859-1941)

Solbelyst vinterlandskap

Signerad P Mönsted och daterad Skanli 1922. Duk 35 x 53 cm.