182
73829

Niels Simonsen

(Tanska, 1807-1885)
Lähtöhinta
50 000 - 70 000 SEK
4 440 - 6 210 EUR
4 630 - 6 480 USD
Vasarahinta
62 000 SEK
Niels Simonsen
(Tanska, 1807-1885)

Beduin i gryningsljus

Otydligt signerad N Simonsen samt otydligt daterad 18??. Duk 107 x 90,5 cm.