198
92589

Anders Askevold

(Norja, 1834-1900)
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Vasarahinta
72 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Anders Askevold
(Norja, 1834-1900)

"Morgon vid skogssjön"

Signerad A. Askevold och daterad 1882. Duk 63,5 x 47,5 cm.