77073

28. IVAR AROSENIUS, Kärleksgnabb.

Signerad I.A. och daterad 1900. Akvarell, tusch och blyerts 12,5 x 15,5 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Alkuperä - Provenienssi

Enligt påskrift a tergo inköpt hos Börjessons konsthandel (Göteborg) 31/10/56.

Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK / 1 429 - 1 905 EUR
Vasarahinta
12 000 SEK
Ostomääräys
On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ostomääräyksen voi jättää kymmenen kohdetta ennen huudettavaa kohdetta.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Pedro Westerdahl

Tukholma

Pedro Westerdahl
Asiantuntija – 1800- ja 1900-lukujen klassinen taide

+46 (0)8 614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili