27
77069

Ivar Arosenius

(Ruotsi, 1878-1909)
Lähtöhinta
20 000 - 30 000 SEK
1 780 - 2 660 EUR
1 850 - 2 780 USD
Vasarahinta
16 500 SEK
Ivar Arosenius
(Ruotsi, 1878-1909)

"Backusfest"

Signerad IA och daterad 1900. Akvarell, tusch och blyerts 12 x 18 cm.