Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
397
91933

Kilian Zoll

(Ruotsi, 1818-1860)
Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
285 - 380 EUR
326 - 434 USD
Vasarahinta
3 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Kilian Zoll
(Ruotsi, 1818-1860)

En jägare hemkommen från jakten

Signerad K.C. Zoll och daterad 1846. Akvarell och gouache 10,5 x 8,5 cm. Samtida bronserad ram.