40
93761

Olof Hermelin

(Ruotsi, 1827-1913)
Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Olof Hermelin
(Ruotsi, 1827-1913)

Insjölandskap

Signerad O. H. och daterad -98. Duk uppklistrad på pannå 21 x 42 cm.