74083

49. MOSSE STOOPENDAAL, Skäggdopping i vass.

Signerad Mosse Stoopendaal och daterad Tångsta Maj -31. Duk 72 x 101 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK/2 381 - 2 857 EUR
Vasarahinta
36 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Täydennyslista

Fel titel i den tryckta katalogen. Korrekt titel skall vara skäggdopping i vass.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Pedro Westerdahl

Tukholma

Pedro Westerdahl
Asiantuntija – 1800- ja 1900-lukujen klassinen taide

+46 (0)8 614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili