50
78949

Axel Sjöberg

(Ruotsi, 1866-1950)
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 780 - 2 220 EUR
1 870 - 2 340 USD
Vasarahinta
17 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Axel Sjöberg
(Ruotsi, 1866-1950)

Ejderhona vid vattenbryn

Signerad Axel Sjöberg och daterad -99. Duk 62 x 91 cm.

Täydennyslista

Fel titel i den tryckta katalogen. Korrekt titel skall vara ejderhona vid vattenbryn.