51
88801

Bruno Liljefors

(Ruotsi, 1860-1939)
Lähtöhinta
300 000 - 400 000 SEK
28 700 - 38 200 EUR
32 500 - 43 400 USD
Vasarahinta
310 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Bruno Liljefors
(Ruotsi, 1860-1939)

"Kling"

Signerad Bruno Liljefors och daterad 1909. Duk 70 x 100 cm.

Täydennyslista

Droite de Suite

Muut tiedot

Stövaren Kling föddes 1902 och var fallen efter Pålle och Snurra. 1909 blev Kling champion. Hundens ägare var löjtnant T. Troplien, Stockholm.