52
87533
Fanny Hjelm
(1858-1944)

Blomsterstilleben

Signerad Fanny Hjelm och daterad 1924. Pannå 33 x 43 cm.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Lähtöhinta:

15 000 - 18 000 SEK

1 429 - 1 714 EUR

Vasarahinta:
19 000 SEK
Ota yhteyttä asiantuntijaan
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija
+46 (0)08-614 08 58