87533

52. FANNY HJELM, Blomsterstilleben.

Signerad Fanny Hjelm och daterad 1924. Pannå 33 x 43 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
15 000 - 18 000 SEK / 1 429 - 1 714 EUR
Vasarahinta
19 000 SEK
Ostomääräys
On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ostomääräyksen voi jättää kymmenen kohdetta ennen huudettavaa kohdetta.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Johan Jinnerot

Tukholma

Johan Jinnerot
Asiantuntija – vanha taide

+46 (0)8 614 08 58
johan.jinnerot@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili