545
93685

SKED med kronknopp med ringhängen, ostämplad, Sverige 1600-tal.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
527 - 703 EUR
560 - 746 USD
Vasarahinta
7 000 SEK

Delvis förgylld. Kort ornerat skaft. I bladet graverat fruktknippe.

Slitage.

 Piilota
 Näytä lisää

Modern Art & Design 656

418. Agda Österberg, a carpet, flat weave and tapestry weave, ca 341 x 222 cm, signerad AÖ.
Lähtöhinta
70 000 - 90 000 SEK
Tarjoushistoria
Tarjous päättyi
Reilu varoitus
70 000

tarjouksesi
65 000

tarjouksesi
60 000

tarjouksesi
55 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
70 000 SEK