90509

Per Gummeson

(Ruotsi, 1858-1928)
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Per Gummeson
(Ruotsi, 1858-1928)

Flodlandskap

Signerad P. Gummeson och daterad -89. Duk 22 x 36 cm.