64
84133

Olle Hjortzberg

(Ruotsi, 1872-1959)
Lähtöhinta
150 000 - 200 000 SEK
13 200 - 17 700 EUR
13 800 - 18 400 USD
Vasarahinta
160 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Olle Hjortzberg
(Ruotsi, 1872-1959)

Stilleben med rosor och äpplen

Signerad Olle Hjortzberg och daterad 1944. Pannå 92 x 73 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Fritzes Kungl. Hovbokhandel, Stockholm.

 Piilota
 Näytä lisää

Contemporary Art & Design 654

283. Fredrik Söderberg, 'Snowdrops from a Curate's Garden 1, The Hidden Landscape of the Subconscious 1'.
Lähtöhinta
30 000 - 40 000 SEK
Tarjoushistoria
48 000

tarjouksesi
46 000

tarjouksesi
44 000

tarjouksesi
42 000

tarjouksesi
40 000

tarjouksesi
38 000

tarjouksesi
36 000

tarjouksesi
34 000

tarjouksesi
32 000

tarjouksesi
30 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
48 000 SEK